VERANDA SİSTEMLERİ

Sivas Akay Cam Veranda Sistemleri ( Veranda Sistemleri )
” Sivas’ ta cam balkon konusunda birçok ilke imza atarak Kalite ve Estetiğin bir arada olduğu, Profesyonel bakış açısı ve ürün kalitesiyle Sivas’ta nadir firmalardan biri haline gelen Akay Cam Balkon’ da  kalite standartları çerçevesinde üretim ve montaj yapılmaktadır.” Sivas Akay Cam Veranda Sistemleri
.
Veranda Sistemleri

Bahçelerin estetik mimari yapısı olarak, klasik bir ifade ile ”Veranda Sistemleri” her ne kadar özel bir alanı tanımlasa da, bahçenin içinde kışında yaşanılacak bir kış odası belki de… Modernliğin ve hak edilen konforun yansıması. Ailenizle, dostlarınızla mutlu anılar biriktirme fırsatı yaratmanın çözümü Sivas Akay Cam Veranda Sistemleri… Sevgi dolu anların her mevsim şahidi olmaktan bıkmayan güvenli bir kapalı alan. Yada istediğinizde bahçenizle bütünleşen etrafı tamamen açık bir yaşam alanı. Evinize katacağı değer ile de düşünmelisiniz. ”Veranda Sisteminin Öncüsü” sloganı ile Akay Cam Veranda Sistemleri aramalarının tercih edilen firması olmak hedefimiz… Kış bahçesi ferah ve açıklık cam alanları ile gün ışığından maksimum düzeyde yararlanılan sistemlerdir. Akay Cam Balkon ’da Veranda Sistemi Tasarımı, Cam Balkon, Balkon Sündürme, Teras Kapama, Kış Bahçesi ve Cephe Sistemlerini 10 yılı geçkin tecrübemiz ve uzman ekiplerimizle sektörün öncüsü olarak uyguluyoruz.

Veranda Sistemleri özellikle Avrupa’da bahçeli evlerde yoğun olarak uygulanmaktadır. Ülkemizde yeni bir sistem olarak algılansa da 19.yüzyılda ahşap kış bahçeleri Osmanlı’da kullanılmıştır. Her yapıya özel bir model ortaya çıkmaktadır. Kullanılan malzeme, uygulama alanı ve mimari inşa şekline göre modeller belirlenebilir.

Şimdi 4 mevsim kullanılabilen harika mekanların dünyasına tekrar dalalım. Mutluk herkesin hakkı… Biz de bu huzuru yaşayabilmeniz için buradayız. Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacak uygulamalar görsellerde sizi bekliyor.

Kullanılan çatı modeline göre Sivas Akay Cam Veranda Sistemleri uygulamaları tasarlanır. Çatı uzmanlık isteyen ve tüm yapıyı örten ve bütünleyen önemli bir bileşendir. Günümüzde çatı profesyonel firmaların uygulaması ile daha verimli sonuçlar vermektedir. Ar-ge çalışmaları sonucu çatılara elektrik üreten paneller bile yerleştirilebilmektedir. Ayrıca olası deprem olaylarına önlem olarak çatı bağlantılarının çok dikkatli yapılmasıdır.

Çatı, Sivas Akay Cam Veranda Sistemleri imalatlarında en önemli uygulama alanıdır. Su sorunlarına karşı, yalıtım sağlamak amacı ile ve estetik uyum beklentisi ile çatı üzerinde dikkatlice düşünülmelidir. Binaya yaslı kış bahçelerinde tek eğim çatı çoğunlukla tercih edilir. Tek eğim çatı ile istenildiğinde ekonomik çözümler üretilebilir. Sade ve basit çatı sitili ile ferah alan duygusunu geliştirir. Teras katlarında rahatlıkla uygulanabilecek bir sistemdir. Eğim derecesi belirli sınırlar çerçevesinde rahatlıkla istenilen açılara çekilebilir.

 

You may also like...