TAM GÖRÜŞLÜ KAPILAR

Sivas Akay Tam Görüşlü Kapı Sistemleri (Tam Görüşlü Kapı Sistemleri)
” Sivas’ ta cam balkon konusunda birçok ilke imza atarak Kalite ve Estetiğin bir arada olduğu, Profesyonel bakış açısı ve ürün kalitesiyle Sivas’ta nadir firmalardan biri haline gelen Akay Cam Balkon’ da  kalite standartları çerçevesinde üretim ve montaj yapılmaktadır.” Sivas Akay Tam Görüşlü Kapı Sistemleri
.
.
.
.
TAM GÖRÜŞLÜ KAPI SİSTEMLERİ

Showroom ve mağazalarda aydınlık bir ortam sağlayan, oto yıkama vb. su kullanılan yerlerde alüminyum panel kullanmanın avantajları için tercih edilen büyük araç, ekipman ve yük giriş çıkışı yapabilmek için ihtiyaç duyulan kapılardır.

Aluminyum doğrama panellerin iki kenarına monte edilmiş menteşe ve tekerlekler, tamburlara sarılan taşıyıcı çelik halatlar yardımıyla yan raylar üzerinde kayarak hareket eder. Uygulanan yataklama sistemi ile yatay veya dikey ya da belli bir yüksekliğe kadar dikey sonra yatay pozisyonda kayarak açılan kapılardır.

Tam Görüşlü kapılar günümüz modern işletmelerinin tercih ettiği sistemlerdir. Özellikle görselliğin önde olduğu otomotiv satış ofislerinin ve fabrika giriş çıkışlarının en hızlı ve güvenli şekilde sağlanması için üretilmiş dayanıklı ve uzun ömürlü kapılardır.

Tam Görüşlü kapıları oluşturan paneller 500 mm – 610 mm alüminyum parmak korumalı alüminyum profillerden üretilmektedir.

Tam Görüşlü kapı profillerinin standart rengi naturel eloksaldır. Fakat dış cephe rengine yada isteğe bağlı olarak istenilen RAL renklerde de uygulanabilir.

Tam Görüşlü kapılar standart kontrol üniteli ve uzaktan kumandalı olarak da uygulanabilir.

Tam Görüşlü kapılar opto lazer sistemi  özelliği sayesinde herhangi bir nesnenin üzerine değmesi durumunda kapının geri açılmasını sağlar.

Tam Görüşlü kapılar montaj yapılacak yerde ki detaya göre standart, düşük, dikey, giyotin ya da çatıyı izleyen raylar şeklinde yataklama yapılabilir. Böylece kapının en verimli şekilde çalışması ve mümkün olduğu kadar az yer kaybı yaşanması sağlanmış olur.

Tam Görüşlü kapılar kurmalı yay sistemi sayesinde kapının ağırlığına bakılmazsızın manuel olarak kaldırılabilir. Herhangi bir elektrik kesintisi ya da motor arızası durumunda kapı manuel olarak yada zincirli olarak rahatlıkla kullanılabilir. Sivas Akay Tam Görüşlü Kapı Sistemleri

You may also like...