PVC DOĞRAMA

.

Sivas Akay Cam PVC Doğrama ( PVC Doğrama )
” Sivas’ ta cam balkon konusunda birçok ilke imza atarak Kalite ve Estetiğin bir arada olduğu, Profesyonel bakış açısı ve ürün kalitesiyle Sivas’ta nadir firmalardan biri haline gelen Akay Cam Balkon’ da  kalite standartları çerçevesinde üretim ve montaj yapılmaktadır.” Sivas Akay Cam PVC Doğrama
.
.
.
.
PVC DOĞRAMA

PVC Pencere ve Kapılar, enerji verimliliği sağlar. PVC, piyasada pencere ve kapılar için klasik yalıtım çözümleri dahilinde sunulan en iyi yalıtım malzemesidir. Alüminyum, PVC ve ahşap için termal yalıtım katsayılarını karşılaştırıldığında bu katsayı ne kadar düşükse, enerji performansı o ölçüde yüksektir. En düşük katsayı da PVC ye aittir

Sivas Akay Cam PVC Doğrama, enerji verimliliği ve konforlu yaşam arasında mükemmel bir denge kurar. Tüm pvc pencere ve kapı sistemleri termal ve akustik yalıtım özellikleri, yüksek emniyeti ve evrensel renklere sahip doğadan esinlenen lamine renk seçenekleriyle, kısacası üstün kalitesi ile yaşam alanınıza farklı bir dokunuş sağlar. Uzun vadede size ve çevreye karşılığını ödeyen bir yatırımdır.

PVC Pencere ve Kapılar, Az Bakım Gerektirir. PVC Doğramalarımız, mekanlarınıza tarz ve değer kazandırmak için geniş yelpazede PVC pencere ve kapı seçeneği sunar. Az bakım gerektiren, rengi solmayan ve dayanıklı bir pencere, yıllarca sürecek olan şık ve estetik bir görünüm kazandırır. PVC pencere ve kapıların bakımı kolay ve zahmetsizdir.

PVC Pencere ve Kapılar, Ses Yalıtımı Sağlar. Günümüzün gürültülü ortamlarında, bir evin akustik yalıtımı büyük önem taşımaktadır. PVC Doğramalar, elle yerleştirilen fitillere göre daha iyi akustik yalıtım sunan fabrikada çekilen 2 bölmeli fitilleri bünyesinde barındırmaktadırlar. Ayrıca, PVC’nin var olan yalıtım özellikleri ve PVC Doğrama ürünlerinin çok bölmeli yapısı, sistemi yoğun trafikli ve çok yüksek gürültülü yerler için maksimum akustik yalıtım gerektiren alanları dahi mükemmel bir yaşam alanı haline dönüştürür.

SMARTWİN PVC DOĞRAMA

PENCERENİN STANDARDINI DEĞİŞTİRDİK(YENİ NESİL PENCERE)

-70 mm profil genişliği,ayrıca projelerinize özel 80-90 mm ye kadar özel üretim ve patentli tasarım profiller.

-Pencere imalatında vida kullanımında %70 e varan işçilik,zaman ve maliyetten tasarruf imkanı.

-4 mm tek camdan 30 mm ısıcama varan cam kullanma imkanı.

-Kendinden %100 destekli aliminyum metal takviyeli profili ile stok ve işçilik maliyetini azaltır.

-Mükemmel su tahliye kanalları sayesinde sızan suların problemsizce dışarı atılmasını sağlar.

-Oval yapısı ile mekanlarınıza estetik görünüm kazandırır.

-TPV gri contası sayesinde mükemmel sızdırmazlık.

-Köşe kaynak mukavemeti 800 kg-f dir.

You may also like...