MUTFAK DOLAPLARI

Sivas Akay Mutfak Dolapları ( Mutfak Dolapları )
” Sivas’ ta cam balkon konusunda birçok ilke imza atarak Kalite ve Estetiğin bir arada olduğu, Profesyonel bakış açısı ve ürün kalitesiyle Sivas’ta nadir firmalardan biri haline gelen Akay Cam Balkon’ da  kalite standartları çerçevesinde üretim ve montaj yapılmaktadır.” Sivas Akay Mutfak Dolapları
.
.
.
.
MUTFAK DOLAPLARI
Akrilik Kapak Özellikleri

Akrilik kapaklarımız, çizilmeye karşı dayanımı yüksek dirençli ürünlerdir. Mat ürünlere kıyasla kir, su buharı ve lekeleri gösterebilecek bir yüzey efektine sahiptir. Yani ayna gibi parlaktır.

Akrilik kapağın yüzeyinde kaplama olarak kullanılan Akrilik yüzeyin 1 mm kalınlığa yakın bir yapıda ve sert bir formda olmasından dolayı Akrilik kapakta model yapılamamaktadır. Model çeşitliliği F Çıtalı, Boy kulplu ve gömme kulplu olarak çeşitlilik sağlanmaktadır.

High gloss kapağa oranla daha kalın ve sert pvc nin,18 mm ham mdf plakaların üzerine preslenmesiyle elde edilir. Daha sonra mutfak dolap kapak ölçülerine göre ebatlanarak, kenar kısımları otomatik bantlama makinasında 1 mm pvc bantla kaplanmasından elde edilen kapaktır. Akrilik kapağın yüzeyi düz ve son derece parlaktır.Yüzeyine her hangi bir şekil verilemez. Cam gibi bir yüzeye sahiptir. Leke tutmaz temizliği kolay yapılır. Çizilmelere karşı dayanıklıdır. Genellikle modern tarz ankastre mutfaklarda tercih edilir. Düz ve çeşitli desenlerde renkleri vardır. Renk seceneği azdır. Fiyat olarak membran ve high gloss kapaktan daha pahalıdır. Sivas Akay Mutfak Dolapları

Membran Kapak Özellikleri

Arka yüzeyi melamin kaplı, Ön yüzeyi ham mdf üzerine 0,40 mm kalınlığındaki pvc,vakum presle kaplanarak  elde edilen kapağa membran kapak denir. Membran kapak,ön yüzeyle birlikte dört kenarda eksiz olarak kaplandığı için güzel bir görünüme sahiptir ve bundan dolayı kapak kenarlarında su alma riski yoktur. Kapak yüzeyine istenildiği gibi model verilebilir. Modern ve klasik kantri tarzı mutfaklar da kullanılır. Özellikle country tarzı mutfaklarda daha çok kullanılmaktadır. Parlak ve mat  olarak düz renk ve ahşap desenli renkleri vardır. Renk seçeneği oldukça boldur. Fiyat olarak ,Ne çok ucuz nede çok pahalıdır. Orta yollu bir mutfak isteyenler için ideal bir seçimdir.

High Gloss Kapak Özellikleri

High Gloss,diğer bir adıyla Glossmax kapak. High glos parlak anlamına gelmektedir. Alt yüzeyi melamin kaplı yonga levhanın yüzeyine tutkal ve UV lak uygulanması sonucu elde edilen dekoratif ve parlak yüzeyli panel levhadır. Üretim aşamasında kullanılan Uv ışınları sayesinde yüzeyi son derece sertleşerek çizilme ve aşınmalara karşı dayanıklı hale gelmektedir. Bu sayede kimyasallara karşı ve güneş ışınlarına karşı son derece dayanımlı hale gelmektedir. Pürüzsüz ve cam gibi parlak yüzeyi sayesinde üzerinde leke barındırmaz. Glossmax 210×280 ebatlarında plakalar halinde üretilmektedir. Mutfak dolap kapak ölçülerine göre ebatlanarak kenarları 1 mm kalınlıkta pvc ile otomatik bantlama makinalarında kaplanmaktadır. düz ve ahşap desenli renk seçenekleri vardır. Yüzeyi parlaktır, Kapak yüzeyine model verilemez. Kapak modeli düz olarak kullanılır. Fiyat olarak mdflamdan pahalı bir malzemedir.

You may also like...