ENDÜSTRİYEL KATLANIR KAPI SİSTEMLERİ

 

 

Sivas Akay Endüstriyel Katlanır Kapı Sistemleri ( Katlanır Kapı Sistemleri )
” Sivas’ ta cam balkon konusunda birçok ilke imza atarak Kalite ve Estetiğin bir arada olduğu, Profesyonel bakış açısı ve ürün kalitesiyle Sivas’ta nadir firmalardan biri haline gelen Akay Cam Balkon’ da  kalite standartları çerçevesinde üretim ve montaj yapılmaktadır.” Sivas Akay Endüstriyel Katlanır Kapı Sistemleri
.
.
.
ENDÜSTRİYEL KATLANIR KAPI SİSTEMLERİ

Endüstriyel Katlanır Kapı Sistemleri;  uçak hangarları, gemi tersaneleri ve sanayi tesislerindeki geniş açıklıkları, bina içi ısı yalıtım değerlerini düşürmeden, açılır kapanır yapabilmek için tasarlanmış sistemlerdir.

Gerek  statik hesapları, gerek kaplama malzemesi, gerek kullanım şekline göre doğru projelendirilmiş hangar kapıları; ses-ısı-toz izolasyonunu sağladığı gibi, bina içinde ve dışında minimum yer kaplamış ve bina dış cephesine uyum sağlamış olur.

Endüstriyel Katlanır Kapı Sistemleri Karkas Aksamı; boyalı alüminyum giydirilmiş galvanizli çelik profillerden imal edilmektedir.Modüler yapıda olup, hasar gören panel ve parçalar değiştirilebilir özelliktedir. Menteşelerle birbirine bağlanmış kanat çerçeveleri ; Yana kayma ve istasyon bölgesinde katlanarak toplanma yapısına uygun açılma hareketi yapabilecek özelliktedir. Kapı kanatları, 1KN / m2 Rüzgar Mukavemet hesabına uygun olacak şekilde tasarlanmakta, projelendirilmekte ve statik hesabıyla birlikte onaya sunulmaktadır. Proje onayından sonra kapı imalatı başlamaktadır. Bina Kolonu ile Kapı Kanadı arasındaki ve Kanatlar Arasındaki İzolasyon;Kenetli geçme sistemi ile hava sızdırmazlığı sağlayıcı, alüminyum profiller üzerine geçirilmiş EPDM contalarla oluşturulmaktadır. Sivas Akay Endüstriyel Katlanır Kapı Sistemleri

Endüstriyel Katlanır Kapı Sistemleri Üst Ray Sistemi, galvanizli çelik profillerden imal edilmektedir. Menteşelerle birbine bağlanmış kanatlar için yana kayma ve istasyon bölgesinde katlanarak toplanma hareketi sağlayıcı özelliktedir. Ray Sistemi taşıyıcı ve yönlendirici kanallara sahip, çarpma ve diğer basınç etkileri sonucu kanatların raydan çıkmasını engelleyici yapıdadır. Tekerlek sistemi modüler yapıda ve kolay değiştirilebilir özelliktedir.

Endüstriyel Katlanır Kapı Sistemleri Alt Ray Sistemi; galvanizli çelik profillerden imal edilmektedir. Kapı kanatlarının kayma ve katlanma hareketini sağlayıcı kanal sistemine sahip özelliktedir.Kanallar zeminde taşkınlık oluşturmamakta ve üzerinden geçen araçlar için sarsıntı yaratmamaktadır. Kanal içerisinde Su Tahliye Gideri oluşturulmuş, kanal temizliği uygulanabilir özelliktedir. Kanal içerisinde hareket eden tekerlek sistemi modüler yapıda ve kolay değiştirilebilir özelliktedir.

Endüstriyel Katlanır Kapı Sistemleri üzerinde, projesi doğrultusunda uygun ölçülerde personel kapısı olabilmektedir. Katlanır Hangar Kapısı üzerinde, projesi doğrultusunda uygun ölçülerde aydınlatma pencereleri olabilmektedir. Pencereler ısı yalıtımlı Akrilik İzolasyonlu Cam olarak imal edilmektedir.

.

You may also like...