FOTOSELLİ KAPI SİSTEMLERİ

Sivas Akay Fotoselli Kayar Kapı Sistemleri ( Fotoselli Kapı Sistemleri )
” Sivas’ ta cam balkon konusunda birçok ilke imza atarak Kalite ve Estetiğin bir arada olduğu, Profesyonel bakış açısı ve ürün kalitesiyle Sivas’ta nadir firmalardan biri haline gelen Akay Cam Balkon’ da  kalite standartları çerçevesinde üretim ve montaj yapılmaktadır.”  Sivas Akay Fotoselli Kayar Kapı Sistemleri
.
.
.
FOTOSELLİ KAYAR KAPI SİSTEMLERİ

Fotoselli Kayar Kapı Sistemleri, günlük hayatımızda en sık karşılaştığımız standart tek ve çift kanatlı kayar kapı modelleri son derece konforlu ve uzun ömürlü fotoselli kayar kapı sistemleri olarak hizmetinize sunulmaktadır.

Sivas Akay Fotoselli Kayar Kapı Sistemleri kapınızın maksimum verimlilikle çalışmasını sağlamaktadır. İdeal hareketlenme ve frenleme mesafelerini en yüksek konfor düzeyinde kullanılır. Cam çeşitleri istekleriniz doğrultusunda şeffaf, renkli, reflekte, solar veya kombine özellikli lamine ,temperli veya lamine+temperli camlarla yapılabilir. Özel fırça ,conta yapısı ile hava yalıtımını muntazam bir şekilde sağlayan alüminyum profil sistemlerini, elektrostatik toz boya (RAL standartları) veya eloksal renklendirme teknikleri ile her tür ihtiyaç ve zevke uygun hale getirerek otomatik kayar kapılarınızı üretilmektedir.

Tek yöne açılır standart fotoselli kayar kapı sistemleri:

Genel olarak sistem bütünlüğü içerisinde sağ veya sola açılır bir hareketli ve hareketli kanadın üzerine kaydığı bir sabit kanattan oluşturulur. Daha kısıtlı alanlarda mevcut duvar ,camekan veya cepheler üzerine açtırılarak sabit kanat olmaksızın da uygulanabilmektedirler. Tek kanatlı uygulamalar özel bir sebebi olmadığı sürece daha ziyade kısıtlı kullanım alanlarında tercih edilmektedir. Tek kanatlı standart otomatik kayar kapı sistemlerinin minimum kanat açabilme mesafesi 700 mm – maksimum açma mesafesi ise 3000 mm olabilmekte.

Çift yöne açılır standart fotoselli kayar kapı sistemleri:

Sağa ve sola senkronize bir şekilde kendi sabitleri veya mevcut cepheler üzerine kayarak açılan otomatik kapı sistemleridir. Simetrik duruşu ve açılacak mesafeyi çift yöne kaydırarak seri açılım sağlaması çift kanatlı kayar kapıları uygulama zorluğu bulunmayan her durumda öncelikli tercih haline getirmektedir. Çift kanatlı standart otomatik kayar kapı sisteminin sağlayabildiği minimum geçiş genişliği 800mm – maksimum açma mesafesi ise 3000mm olabilmektedir.

You may also like...