CEPHE SİSTEMLERİ

 

Sivas Akay Cephe Sistemleri ( Cephe Sistemleri )
” Sivas’ ta cam balkon konusunda birçok ilke imza atarak Kalite ve Estetiğin bir arada olduğu, Profesyonel bakış açısı ve ürün kalitesiyle Sivas’ta nadir firmalardan biri haline gelen Akay Cam Balkon’ da  kalite standartları çerçevesinde üretim ve montaj yapılmaktadır.”  Sivas Akay Cam Cephe Dış Cephe Sistemleri
.
.
.
.
CEPHE KAPLAMA SİSTEMLERİ

Giydirme cephe sistemleri yapılarda enerji tasarrufu için kullanılan çözümlerin başında gelir. Giydirme cephe sistemleri, binaların dış cephelerinin çeşitli yöntemlerle kaplanıp ev ve işyerlerinde ısı ve ses yalıtımı sağlar. Ev ortamını daha yaşanılır hale getirmenin yanında binalara estetik açıdan güzel bir görünüm kazandırmaktadır. Bunlara ek olarak binaların dış cephelerinin dış etkilere karşı koruyuculuğunu arttırarak binaların daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

Silikon cephe sistemleri, alüminyum doğramalar, alüminyum kompozit kaplamaları, korkuluk ve otomatik kapı uygulamaları gibi birçok ürüne ait uygulama tecrübesi olan Akay Yapı, projelere özel uygulamalar ile çalışabilmekte ve uygulama çözümleri geliştirebilmektedir. Sivas Akay Cam Cephe Dış Cephe Sistemleri

.

.

Proje Yönetim Süreci
  • Proje, tedarik, üretim ve montaj süreçlerinin tümü sözleşme sonrasında ilk olarak hazırlanır.
  • Uygulama projesi öncesi, hassas optik cihazlar ile gerekli ölçümler yapılarak bilgisayar ortamında gerçek cephe modelinin oluşturulması sağlanır.
  • Uygulama projesi ile sipariş öncesi gerçek cephe akslaması yapılarak, sistem kesitleri, malzeme seçimleri, bağlantı ve yalıtım detayları hazırlanır.
  • Yapılan plan doğrultusunda, gerekli malzemenin uygun kalite ve şartlarda optimum süre içerisinde envantere dahil edilmesi sağlanır.
  • İmalat planları proje ekibi tarafından gerekli detay ve hassasiyette titizlikle hazırlanarak uygulama elemanlarına sunulur ve uygulamamız başlar.

You may also like...