CAM TAVAN SİSTEMLERİ

Sivas Akay Açılır ve Sabit Tavan Sistemleri ( Cam Tavan Sistemleri )
” Sivas’ ta açılır ve sabit tavan sistemleri konusunda birçok ilke imza atarak Kalite ve Estetiğin bir arada olduğu, Profesyonel bakış açısı ve ürün kalitesiyle Sivas’ta nadir firmalardan biri haline gelen Akay Cam Balkon’ da  kalite standartları çerçevesinde üretim ve montaj yapılmaktadır.”
TEKNİK BİLGİLER
  • İstenildiği orana kadar açılabilir. 4/3 – 5/4 – 1/2 vs.
  • Su tahliye mantığı ile çalışır. Su almama garantisi vardır.
  • Minimum %15 çatı eğiminde çalışmalıdır.
  • Tek Camlı 5mm + 5mm Lamine’dir
  • Sistem Isı Camlı olup, camlar 4+4 lamine, 10+6 temperlidir.
  • Sistem Karkas Maksimum Ara Genişliği 150 cm`dir.
  • Sistem Cam Derinliği 3 m’ye kadar tekrar rulman kullanılarak uygulanabilir.
  • 60 m2 alanı tek bir motor çalıştırabilmektedir.
  • Yapılacak alanlarda ölçü sınırlaması yoktur.
  • Havuz kapatmalar, cafe & restaurantlar, teraslar, bahçeler vs. her türlü alanlar dilediğiniz gibi kapatılabilir.
ISICAMLI VE TEK CAMLI HAREKETLİ CAM TAVAN SİSTEMİ

Kış aylarında soğuk ve karlı havalarda sıcacık çay veya kahvenizi oda sıcaklığında yudumlama zevkini size kış bahçesi verecektir. Sürme katlanır camlı balkonlu kış bahçesi modeli ile görsel olarak da bir güzellik vermektedir.
Kış bahçeleri yaşam alanlarını genişletir ve bahçeyi bir bakıma evin içine getirir. Kış bahçelerimiz, enerji maliyetlerinin düşük ve yaşam konforunun yüksek olması için ideal ısı yalıtımı ve akılcı konstrüksiyonlar sunar.

Kış Bahçesi Sistemlerimiz ile bahçenizi hem görsel olarak etkileyici hem de modern bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Bahçeli bir eviniz var ve kış aylarında bahçenizi kullanmak istiyorsanız veya daha iyi şartlarda kullanmak istiyorsanız; Sivas Akay Cam Sabit Açılır Cam Tavan Sistemlerimizi hizmetinize sunuyoruz.

Kış bahçesi yapılırken öncelikle üst kısım istenilen malzeme ile kapatılır. Buna göre alt kısımda cam ile kapatılarak şık bir alan oluşturulur. Kış bahçesi hazırlanırken şık bir alan oluşturularak burada güzel vakit geçirilebilir. Kış bahçesi için üst kısımlar cam sistemle hazırlanabilir. Bahçenin keyfini yaz gibi kışında çıkarmak isteyenler için uygun bir seçim olacaktır. Bu sayede kış aylarında da bahçenin ve doğanın keyfi çıkartılabilir. Kış bahçesi sistemlerinde kullandığımız kaliteli ürünler sayesinde daha dayanıklı ve ısıya karşı oldukça etkili bir sistemdir. Bu sistem sayesinde soğuk havalarda ortam sıcak kalır. Yağmura karşı dayanıklı malzeme kullanıldığından yağan yağmurda içeriye etki etmeyecektir. Kış bahçesi yapımında açılır kapanır sistem ile istenildiğinde bahçe tamamen açılarak havalandırılabilir.

Açılır kapanır cam tavan sistemi ile üst kısım açılırken aynı şekilde açılır cam sistemi ile katlanır camlar ile rahatlıkla alan açılabilir. Yazın istenildiğinde tamamen açılarak da bu alan kullanılabilir. Kış bahçesi için öncelikle belirlenen alanda ölçümler yapılır. Alınan ölçümlere göre üst kısım açılır ya da sabit şekilde ayarlanır. Üst kısımda tente sistemleri de kullanılabilir. Cam ya da aynı şekilde teras kapama sistemleri de kış bahçesinde kullanılabilir. Üst Kısım müşterinin isteğine göre hazırlanır. Bu sistem sayesinde en zorlu hava koşullarında bile bahçe bu durumdan etkilenmeyecektir. Bu sayede kışın rahatlıkla kullanılabilir. Alt kısımlarda sabit ya da açılır kapanır cam sitemleri kullanılır. Müşterinin isteğine göre yapılan tercih yönünde işlem yapılır. Rahat kullanım için açılır kapanır sistemler tamamen açılması açısından daha doğru bir seçim olabilir. “Sivas Akay Cam Sabit Açılır Cam Tavan”

 

You may also like...