BARİYER SİSTEMLERİ

Sivas Akay Yapı Kollu Bariyer Sistemleri ( Bariyer Sistemleri )
” Sivas’ ta cam balkon konusunda birçok ilke imza atarak Kalite ve Estetiğin bir arada olduğu, Profesyonel bakış açısı ve ürün kalitesiyle Sivas’ta nadir firmalardan biri haline gelen Akay Cam Balkon’ da  kalite standartları çerçevesinde üretim ve montaj yapılmaktadır.”  Sivas Akay Cam Bariyer Kollu Bariyer Sistemi

 

KOLLU BARİYER SİSTEMLERİ

Sokak bariyerleri, trafiğin yoğun olduğu anlar dahil olmak üzere, kamu ve özel geçişler ile duraklama alanlarına erişimi kontrol etmek için en fonksiyonel ve aynı zamanda estetik açıdan hoş bir çözümdür.

Bariyerin kolu sağa veya sola takılabilir. Bariyerin üzerinde iki adet loop dedektör bulunmaktadır. Kit ile birlikte satılmaktadır. Kollu Bariyer Sistemleri ayrıca hazır fotosel yuvaları ile beraber gelir. Böylece fotosel bağlamak istediğinde bu işlem hızlı ve kolay şekilde halledilmesi mümkündür.

Engel tanıma ve motor hareketi monitörlemesi yaparak daha güvenli hale getirilmiştir. Enkoder kontrolü sayesinde yavaş başlama ve yavaş durma özelliği aktif edilebilir. Toplam ünite ağırlığı 98 kg dır.

Kollu Bariyer Sistemlerinin açma kapama hızı ayarlanabilir. Açılma süresi 8 saniye ile 12 saniye arasında isteğe göre değiştirilebilir. Kollu Bariyer Sistemleri her türlü alanda ve iklim koşullarında çalışabilmek için özel olarak üretilmiştir. – 20 C dereceden + 50 C dereceye kadar çalışmaktadır.

Kollu Bariyer Sistemleri uzun ömürlü kullanım için özel tasarlanmıştır. Robust gövdesi sayesinde 1.000.000 kez açma kapamayı garanti eder. Ayrıca kontrol ünitesinin yukarıda ve kolay ulaşılabilir olmasından dolayı bakım ve onarım gibi işlemler için ciddi zaman tasarrufu sağlar.Bariyer Master/Slave ayarı sayesinde senkronize çalışabilmesi oldukça kolaylaştırılmıştır.

KULLANIM ALANLARI

Kollu bariyerler her türlü erişimi profesyonel bir şekilde kontrol etmek için tasarlanmıştır. Otoparklar, ticaret merkezleri, oteller, hastaneler, fuar merkezleri, eğlence parkları, havalimanları ve istasyonlar için kullanıma oldukça elverişlidir. Kullanımındaki kolaylık, esnek yapısı, estetik görüntüsü ve güvenliği sağlamasıyla her yerde kullanıma uygundur.  Sivas Akay Cam Bariyer Kollu Bariyer Sistemi

You may also like...