BAHÇE KAPISI OTOMASYONLARI

Sivas Akay Kapı Otomasyonları ( Bahçe Kapısı Otomasyonları )
” Sivas’ ta cam balkon konusunda birçok ilke imza atarak Kalite ve Estetiğin bir arada olduğu, Profesyonel bakış açısı ve ürün kalitesiyle Sivas’ta nadir firmalardan biri haline gelen Akay Cam Balkon’ da  kalite standartları çerçevesinde üretim ve montaj yapılmaktadır.” Sivas Akay Bahçe Kapısı Kapı Otomasyonları
.
.
.
SÜRGÜLÜ BAHÇE KAPISI OTOMASYONLARI

Sürgülü bahçe kapılarına yönelik otomasyonlar, konut ve endüstriyel ortamlarda ve en zor iklim koşullarında dahi gerek ılımlı gerekse yoğun kullanıma maruz kalacak kapıların hareket kabiliyeti için en mükemmel çözümdür.

Ağırlığı 3500 kg’a kadar olan kapıların dakikada 16 mt hızla açılması için ayarlanabilir. Bu olanağı sunan sürgülü bahçe kapılarına yönelik tüm operatörler, tüm ürün yelpazesindeki operatörlere uygulanan aynı yapısal ve estetik çözümlere sahiptir. Bu şekilde montörün işini bir kat daha kolaylaştırmaktadır.

Güvenlik ve ürün güvenilirliği açısından azami özeni gösteren sürgülü bahçe kapılarının motorları, gerektiğinde manuel olarak açılabilir. Bu durum için kişiselleştirilmiş anahtar ve kapıların açılma ve kapanma hareketlerini yapabilmesi için gerekli itiş seviyesini ayarlayan D-Track işlevi ile donatılmıştır. Bu kategorideki ürünlerin Ultra versiyonu, sürgülü kapıyı WiFi, TCP IP ve RS 485 aracılığıyla ağa bağlayacak kapasiteye sahiptir.

Güvenli U-Link protokolü sayesinde, montör uzaktan kumanda ile kapının ayarlarını ve bakımını kontrol edebilir. Müşteri de kendi akıllı telefonuna veya tabletine ilgili uygulamayı indirmek suretiyle açma ve kapama işlemlerine kumanda edebilmektedir.

 

KANATLI BAHÇE KAPISI OTOMASYONLARI

Mafsallı, yeraltı ve teleskobik olarak 3 ayrı kategoriden oluşan sistemler yer uygunluğuna ve verimliliğe göre tercih edilerek bahçe kapılarınıza uygulanır. Bu kategoriler de kendi içinde motor tiplerine göre ayrılarak en uygun verimi ve uzun süreli kullanımı ön planda tutarak seçilir ve müşteriye önerilir. İsteklere cevap verecek şekilde tercih yapıldıktan sonra uygulanır.

 

You may also like...